אודות נגררי אשקלון

"נגררי אשקלון" היא חברה צעירה יחסית. ייסדנו אותה בשנת 2012, ובשנות הפעילות שלה מאז היא הספיקה להפוך לכוח מוביל בעולם הנגררים והתקני הצימוד בישראל. החברה מתמחה בייצור בהתאמה אישית של נגררים מסוגים שונים, ובהתקנה ובתיקון של נגררים והתקני צימוד. אחת מהסיבות המרכזיות לכך שלקוחות רבים חוזרים אלינו שוב ושוב, היא שאנו מספקים נגררים איכותיים ביותר, תוך הקפדה על מתן יחס אישי ויכולת התאמה אישית מלאה לכל הלקוחות שלנו.

כאשר לקוח חדש מגיע אלינו, אנחנו מבינים אותו במהירות, ומסוגלים לספק לו את המוצר או השירות שלו הוא זקוק, ביעילות ובאיכות גבוהה. פרט לייצור של נגררים לרכבים, אנו מבצעים גם תיקון ושיפוץ של נגררים והתקנות של ווי גרירה (התקני צימוד).

היתרונות של המפעל שלנו

אנחנו מציעים מגוון רחב של דגמי נגררים ללקוחות שלנו, וביניהם: נגררים פתוחים, נגררים סגורים, נגררים לטרקטורונים, נגררי רשת, נגררים להובלת רכבי שטח ונגררים להובלת כלי צמ"ה קלים (בובקט). בנוסף לכך, ניתן להזמין אצלנו נגררים בהתאמה אישית מסוגים שונים ובגדלים שונים, היכולים לתת מענה למגוון גדול של צרכי גרירה.

כחלק מהמחויבות שלנו לספק מוצרים מעולים ללקוחות שלנו, אנו מקפידים לעבוד עם מהנדסים מומחים המלווים את העבודה במפעל, ומבצעים בקרת איכות קפדנית לכל מוצר שיוצא מהמפעל ונמסר ללקוח. כל הנגררים שאנו מייצרים עשויים מחומר מגלוון שאינו מחליד, כך שניתן לסמוך עליהם לעבודת גרירה לטווח ארוך של שנים.

בנוסף לכך, כל לקוח שלנו מקבל יחס אישי ומקיף, על מנת שיקבל את המענה המדויק לצורך שאיתו הגיע כאשר פנה לחברה שלנו.

תיקון של נגררים והתקני צימוד

בנוסף לייצור של נגררים ממגוון סוגים ולהתקנה של ווי גרירה, אנו מספקים גם שירותי תיקונים נרחבים לנגררים ולווים. כך שבמידה ויש לכם נגרר שזקוק לשיפוץ ולחידוש, תוכלו להביא אותו למפעל שלנו ולקבל אותו בחזרה מתוקן ומשופץ, ממש כאילו יצא עכשיו מפס הייצור. את השירות הזה אנו מספקים לנגררים מכל הסוגים, וזהו חלק בלתי נפרד מסל השירותים האיכותי שאנו מציעים ללקוחות שלנו.

אז למה לבחור בנו?

אם אתם מחפשים לרכוש נגרר חדש, או רוצים להתקין וו גרירה על הרכב שלכם – הגעתם למקום הנכון. חברת "נגררי אשקלון" היא חברה שחרטה על דגלה מצוינות ואיכות ללא פשרות, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של ייצור, תיקון ושירות. אנחנו מפעל מורשה מטעם משרד התחבורה, ופועלים על פי כל התקנים הנדרשים, על מנת לספק נגררים איכותיים שיהיו עמידים ומתאימים לשימוש לטווח ארוך.

אנחנו לא מסתפקים בביצוע של העבודה שלנו בצורה מצוינת, אלא מקפידים גם על מתן שירות מצוין ללקוחות הרבים שלנו, תוך התאמה אישית מלאה לצרכים שלהם ומחויבות לספק להם מוצרים מעולים, עמידים וחזקים.

אנחנו מזמינים גם אתכם ליהנות מהשירותים המקצועיים שלנו בעולם הגרירה, ולהצטרף למעגל הלקוחות המתרחב שלנו, בכל מקרה שבו אתם זקוקים לנגרר חדש, להתקנה של וו גרירה או לתיקון ושיפוץ של נגררים מכל הסוגים.