שירותי נגררי אשקלון

ייצור נגררים

מפעל "נגררי אשקלון" מייצר נגררים איכותיים ממגוון רב של סוגים. אנחנו מציעים ללקוחות שלנו נגררים מחומר מגלוון ועמיד בפני החלדה, היכולים לשמש למספר רב של מטרות לאורך זמן. בין סוגי הנגררים שאנו מציעים: נגררים פתוחים וסגורים, נגררים לטרקטורונים, נגררי רשת,  נגררים להובלת כלי צמ"ה קלים (בובקט) ונגררים להובלת רכבי שטח מכל הסוגים.

כל הנגררים שאנו מייצרים ומוכרים עומדים בכל דרישות התקינה והבטיחות, ותהליך הייצור שלהם מלווה על ידי מהנדסים מומחים, תוך ביצוע בקרת איכות קפדנית. אחד מהיתרונות המרכזיים של המפעל שלנו הוא אפשרות הייצור של נגררים בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח. כך ניתן להזמין נגרר איכותי וחזק שייבנה במיוחד עבורכם, בהתאם לדרישות שלכם ולצרכים הספציפיים שאיתם אתם מגיעים אלינו.

התקנת ווי גרירה (התקני צימוד)

שירות נוסף שניתן על ידי החברה שלנו הוא התקנה של ווי גרירה לרכבים (התקני צימוד). ווי גרירה משמשים לחיבור של נגררים אל הרכב שמוביל אותם, וחשוב שההתקנה שלהם תיעשה באופן מקצועי ובטיחותי על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום זה.

אנחנו מציעים ללקוחות שלנו ווי גרירה של המותגים המובילים באירופה, שהם חזקים ועמידים ביותר, ויכולים לשמש לכל התקן שאותו גוררים באמצעות הרכב. בנוסף לכך, אנו מחזיקים באופן קבוע מלאי של יותר מ-200 ווי גרירה איכותיים הזמינים להתקנה מיידית. כך שבמידה ואתם מעוניינים לבצע התקנה של וו גרירה, תוכלו לקבל שירות זה באופן מיידי וללא המתנה מיותרת להבאה של החלק.

ווי הגרירה שאנו מתקינים עומדים גם הם בכל התקנים הנדרשים, ואנו מקפידים לעבוד רק עם ווים איכותיים ביותר, של היצרנים המובילים בתחום זה.

נגררי אשקלון

תיקון של נגררים מכל הסוגים

חברת "נגררי אשקלון" עוסקת לא רק בייצור של נגררים איכותיים, אלא גם בתיקון, שיפוץ וחידוש של נגררים. אל המפעל שלנו תוכלו להביא את הנגרר הישן שלכם שזקוק לתיקון, ולקבל אותו בחזרה במצב מחודש ומשופץ כליל.

אנחנו מפעילים צוות טכני של עובדים מנוסים ומומחים בתחום זה, והם יבצעו כל תיקון שנדרש בנגרר שלכם. ניתן להביא אלינו לתיקון נגררים לרכבים מכל סוג שהוא, ולקבל תיקון מהיר ויעיל, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של ביצוע ועל החזרת הנגרר במצב חדיש ומחודש אליכם.