נגררים לרכבים – מהם ומה היתרונות של השימוש בהם?

נגררים הם התקנים עם גלגלים שאותם מחברים באמצעות וו גרירה (התקן צימוד) אל החלק האחורי של רכבים מסוגים שונים. נגררים יכולים לשמש להובלה של ציוד, להובלה של טרקטורונים או כלים ממונעים קטנים אחרים, ולהובלה של כל דבר אחר שאותו רוצים להסיע באמצעות הרכב.

נגררים שונים יכולים להכיל משקל שונה. הנגררים שמיוצרים במפעל שלנו – "נגררי אשקלון" – יכולים לשאת משקל של בין 500 ק"ג ל-3.5 טון. מדובר במשקלים גבוהים יחסית, ולכן יש חשיבות רבה לאיכות הנגרר וליכולת נשיאת המשקל שלו. בנוסף לכך, יש חשיבות גם לכך שוו הגרירה שמותקן ברכב יהיה תקין ושמיש, ויותקן בצורה נכונה ומקצועית (וזהו שירות נוסף שהחברה שלנו מספקת).  

היתרונות של שימוש בנגררים

השימוש בנגררים מאפשר להגדיל את כמות הציוד והפריטים שמסוגל לשאת כלי הרכב. כאשר מחברים נגרר לרכב, ניתן להעמיס עליו כל סוג של ציוד, בהתאם להגבלת המשקל של הנגרר, ולשנע אותו למרחקים קצרים או ארוכים בקלות.

את הנגרר ניתן לחבר לכל סוג של רכב – החל מטנדרים ורכבי משא ועד מכוניות פרטיות מדגמים שונים. תכונה זו הופכת את הנגרר לאובייקט אידיאלי לסוגים שונים של עבודות שטח, שינוע של מוצרים וציוד ממקום למקום וגם שינוע של ציוד ספורט כבד וכלים ממונעים קטנים (כמו אופנועי ים או סירות, למשל).

וו גרירה

איך בוחרים סוג נגרר?

את סוג הנגרר שלכם יש להתאים לסוג הרכב ולמידת המשקל שתרצו שהוא יאפשר לשנע. אנחנו ב"נגררי אשקלון" מתמחים בייצור של סוגים רבים ושונים של נגררים – כולל נגררים פתוחים או סגורים, נגררי רשת, נגררים לרכבי שטח ועוד.

כאשר מגיע למפעל שלנו לקוח המעוניין לרכוש נגרר חדש, יש ביכולתנו גם להציע לו ייצור נגרר בהתאמה אישית, כך שיתאים בדיוק לצרכים המדויקים שלו. הייצור בהתאמה אישית מאפשר ללקוח לא להיות מוגבל להיצע הדגמים הקיים, ולקבל מוצר שנתפר בדיוק למידותיו ולסוג הנגרר שהוא זקוק לו.  

הנגררים האיכותיים של "נגררי אשקלון"

חברת "נגררי אשקלון" מייצרת נגררים ברמת איכות גבוהה ביותר, על ידי צוות טכני מקצועי שמתמחה בתחום זה ובליווי צמוד של מהנדסים מומחים. הנגררים שלנו הם עמידים ביותר מפני חלודה, וניתן להשתמש בהם לטווח ארוך מאוד. אנו מקפידים על ייצור בסטנדרט גבוה ועל מתן שירות אישי ומסור לכל לקוח שלנו, על מנת שיקבל מאתנו את המוצר הטוב ביותר, שיענה על הצרכים שלו בצורה מלאה. נשמח להעניק גם לכם שירות מקצועי במפעל שלנו, ואתם מוזמנים ליצור קשר בכל שאלה ועניין הקשורים לעולם הנגררים והתקני הצימוד.

אהבתם? שתפו!

Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook
מאמרים נוספים